Tai, ką apie saugų elgesį internete turėtų žinoti tėvai

image018
Kaip apsaugoti vaikus nuo interneto pavojų? Patarimai tėvams. Įvairių mokslinių tyrimų išvados neleidžia abejoti – technologijos ir internetas padeda vaikams ir paaugliams tobulėti, plėsti akiratį, gilinti užsienio kalbų žinias, tačiau kelia ir nemažai grėsmių. Labai svarbu, kad vaikai, naršydami ir bendraudami internete, žinotų saugaus elgesio taisykles. Kokios grėsmės tyko internete ir kaip jų išvengti, „Delfi“ skaitytojams pataria TEO partneriai skatinant atsakingą naudojimąsi internetu: VšĮ „Vaikų linija“ vadovas, psichologas dr. Robertas Povilaitis ir Karalienės Mortos mokyklos įkūrėja edukologijos mokslų daktarė Austėja Landsbergienė. (Daugiau skaitykite čia.)
Draugiškas internetas. Informacija tėvams
Saugus ir draugiškas internete. Tai, ką apie atsargų elgesį rodyklėinternete turėtų žinoti tėvai. Mokymo medžiaga „Saugus ir draugiškas internete: tai, ką apie atsargų elgesį internete turėtų žinoto tėvai“ yra skirta patarti tėvams, kaip virtualioje erdvėje saugiai elgtis patiems ir į ką atkreipti dėmesį, kai internetu naudojasi vaikai.
Priklausomybė nuo kompiuterio:  informacija tėvams ir testas vaikams. Viena iš šių dienų aktualijų – vaikų susidomėjimas kompiuteriniais žaidimais. Kiekvienas žmogus turi įvairių pomėgių, tačiau ne visi įpročiai tampa priklausomybėmis. Kaip atskirti, kada vaiko žaidimas kompiuteriu yra tiesiog nekaltas pomėgis, o kada – klastingai besivystanti priklausomybė? (Daugiau skaitykite čia.)
Kaip vaiką išmokyti saugiai elgtis Facebook: 7 patarimai tėvams.
Socialiniame tinkle „Facebook“ apstu vaikų, kurių ten neturėtų būti, mat pagal registracijos taisykles į jį galima registruotis nuo 13 metų. Kaip išmokyti vaikus saugiai naršyti internete ir atpažinti pirmuosius priklausomybės požymius? (Patarimus skaitykite čia.) Internete plintantis filmukas apie „Facebook“.

Komentavimo galimybė išjungta.