Ar žinote?

barre-f1
skrep32Kaip atrodė pagrindinė pagonių šventykla Vilniuje?
skrep32Garsios knygos, kurios galėjo ir nepasirodyti. Kai kurios knygos, kurios dabar pripažįstamos klasika ar puikuojasi perkamiausiųjų sąrašų viršūnėse, galėjo skaitytojų ir nepasiekti – jų autoriai neturėjo pinigų, leidyklos atmesdavo knygas, o rašytojai nuleisdavo rankas, skelbia huffingtonpost.com.(Daugiau skaitykite čia.)
skrep32Neįtikėtina, ką žmogaus rankos gali sukurti iš knygos
skrep3210 žavingiausių 2012 metų moksliškų vaizdo įrašų. Praėjusieji 2012 metai, kaip jokie kiti ankstesni, buvo itin dosnūs įdomia vaizdo medžiaga iš mokslo pasaulio. Perskaitę šį straipsnį pamatysite dešimt bene pačių įdomiausių su mokslu susijusių filmukų (be abejo, įdomumas šiuo atveju vertintinas subjektyviai), kiekvieną iš kurių jų autoriams, mokslu besidomintiems entuziastams, pavyko padaryti labai patrauklų ir turintį išliekamąją vertę.( Skaitykite ir žiūrėkite video čia.)
skrep32LLTI mokslininkai išrinko kūrybiškiausių 2012 metų knygų dvyliktuką. Pristatydama praėjusių metų kūrybiškiausių knygų dvyliktuką LLTI Šiuolaikinės literatūros skyriaus vadovė Solveiga Daugirdaitė pabrėžė, kad kasmetinis literatūros mokslininkų sudaromas dvyliktukas, vis dar išlieka pastanga pasakyti, kas yra gera literatūra, remiantis kokybiškais literatūros kriterijais ir visiškai atsiribojant nuo tiek knygynų, tiek leidyklų sudaromų perkamiausių knygų ar autorių dešimtukų, kurie anaiptol neliudija knygos kokybės. (Skaitykite čia.)
skrep322002-2012 metų kūrybiškiausių knygų dvyliktukai
skrep32Lietuva. Kompiuterinė enciklopedija
skrep32Knyga gali būti ir tokia:
barre-f1
 Istorinė Lietuvos  Respublikos  Prezidentūra Kaune
 skrep31Testai. Pasitikrink žinias, ką žinai apie Lietuvos prezidentus.
Kuris iš Lietuvos Respublikos Prezidentų (1919–1940)…
Ką žinai apie  Lietuvos Respublikos Prezidento instituciją?
Pažink 1918–1940 m. Lietuvą
skrep31Ar žinote? Apie iš valstiečių kilusio inteligento ir bajoraitės santuoką? Apie moteris ir Prezidento bandymą grąžinti jas į šeimą? (Daugiau  rasite čia.)
Lietuvos Respublikos Prezidento institucija. Prezidento rūmai. Virtuali ekskursija

 barre-f1

Komentavimo galimybė išjungta.